portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Osiedle Miłe - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wspólnota Guderskiego 30/32 » Forum » Zieleń!!!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zieleń!!!

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mechalik 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Maj 06, 2013 21:58
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 06, 2013 22:10    Temat postu: Zieleń!!!

Dziś wracając z pracy zauważyłem coś paskudnego na skarpie! Paskudnie przycięte rośliny! Ja się pytam, co to ma być?! Stara roślinność ładnie wszystko zarastała, a teraz zostały same kikuty. Kto wpadł na ten jakże genialny pomysł? Nowa firma, niby prowadzona przez bardzo zachwalanego ogrodnika, a Pan ogrodnik przyciął krzewy prawie do granic możliwości. Może je całkiem wywalimy, bo na co one komu? Ciekawe co na to pozostali mieszkańcy z Zarządem i Administratorem? Może ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego tą roślinność tak wykosili, bo się na tym nie znam? Był jakiś większy cel tego, czy chłop oderwany od pola tak sobie wymyślił i tak ma być?

Jestem tym tak zbulwersowany, że założyłem konto na tym forum, aby otrzymać jakąś odpowiedź, bo ktoś coś chyba wie na ten temat?
kukulka2 
   

Nowy na forum


Wiek: 46
Dołączył: Sob Maj 11, 2013 21:16
Posty: 1
Skąd: gdansk

PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 21:36    Temat postu: Re: Zieleń!!!

Witam
Irga bardzo dobrze znosi przycinanie, od którego ładnie się zagęszcza,jest to proces odmładzania dawno nie ciętych zaniedbanych krzewów, przycinając pędy na wysokości 15 cm-20 cm, wzmocni to roślinę, która jeszcze w tym roku zacznie się rozrastać
mechalik 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Maj 06, 2013 21:58
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 12, 2013 15:20    Temat postu: Re: Zieleń!!!

Po dacie dołączenia i dokładności odpowiedzi wnioskuję, że odpisała mi firma Omega. Jak dla mnie nie były one zaniedbane, ale zobaczymy za parę miesięcy, czy te straszydła na skarpie się rozrosną.
budziol 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lut 01, 2010 12:45
Posty: 79
Skąd: gdańsk-osiedle MM

PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 12:31    Temat postu: Re: Zieleń!!!

mam pełne zaufanie do firmy omega jeżeli chodzi o zieleń. Proszę dać trochę czasu aby zieleń odżyła. Pan Michael wie co robi. Potrzeba trochę czasu, zieleń już odżywa

Ostatnio zmieniony przez budziol dnia Thu May 16, 2013 9:50, liczba edycji: 2
budziol 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lut 01, 2010 12:45
Posty: 79
Skąd: gdańsk-osiedle MM

PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 12:33    Temat postu: Re: Zieleń!!!

mechalik napisał:
Po dacie dołączenia i dokładności odpowiedzi wnioskuję, że odpisała mi firma Omega. Jak dla mnie nie były one zaniedbane, ale zobaczymy za parę miesięcy, czy te straszydła na skarpie się rozrosną.


patrząc po dacie dołączenia i dokładności wypowiedzi wnioskuję, że napisała to poprzednia firma..


Ostatnio zmieniony przez budziol dnia Thu May 16, 2013 9:12, liczba edycji: 1
mechalik 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Maj 06, 2013 21:58
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 19:00    Temat postu: Re: Zieleń!!!

Śmiech na sali. Drogi sąsiedzie, czy to jak komuś się nie podoba to co teraz się stało z Irgą, jak Pan ogrodnik wyżej napisał oznacza, że jest się z poprzedniej firmy sprzątającej?
Ja osobiście byłem zadowolony z usług Pucusia i "miałem do nich pełne zaufanie"
Chciałbym przypomnieć, że aby przeglądać forum nie trzeba być zarejestrowany.
Po za tym, skoro firma Omega została nam podana jako jedna jedyna i słuszna w wyborze, to znaczy, że sąsiad i Pan Michael zna się nie od dziś, bo po dwóch miesiącach współpracy ma się pełne zaufanie? Jak chce się zmienić firmę sprzątającą to się nie przedstawia tylko jednej oferty, prawda? Spośród tylu dostępnych firm, tylko firma Omega, która ledwo rozpoczęła działalność nagle w parze z Administratorem, który ją tak chwali, a harmonogram prawie taki sam i trochę tańszy.

A teraz mam do Pana osobiste pytanie, skoro sąsiad twierdzi, że w zeszłym roku zieleń to w ogóle tragedia, to się pytam gdzie są nawozy i środki, które my lokatorzy opłaciliśmy?! Zostały zakupione i schowane, czy może w ogóle nie były zakupione, a faktura wystawiona?
mechalik 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Maj 06, 2013 21:58
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 19:10    Temat postu: Re: Zieleń!!!

A jak jesteśmy przy zieleni to może sąsiad, który mieszka na parterze przejdzie się na parking wyżej i zobaczy pięknie nieskoszoną skarpę?
budziol 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lut 01, 2010 12:45
Posty: 79
Skąd: gdańsk-osiedle MM

PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 20:06    Temat postu: Re: Zieleń!!!

mechalik napisał:
Śmiech na sali. Drogi sąsiedzie, czy to jak komuś się nie podoba to co teraz się stało z Irgą, jak Pan ogrodnik wyżej napisał oznacza, że jest się z poprzedniej firmy sprzątającej?
Ja osobiście byłem zadowolony z usług Pucusia i "miałem do nich pełne zaufanie"
Chciałbym przypomnieć, że aby przeglądać forum nie trzeba być zarejestrowany.
Po za tym, skoro firma Omega została nam podana jako jedna jedyna i słuszna w wyborze, to znaczy, że sąsiad i Pan Michael zna się nie od dziś, bo po dwóch miesiącach współpracy ma się pełne zaufanie? Jak chce się zmienić firmę sprzątającą to się nie przedstawia tylko jednej oferty, prawda? Spośród tylu dostępnych firm, tylko firma Omega, która ledwo rozpoczęła działalność nagle w parze z Administratorem, który ją tak chwali, a harmonogram prawie taki sam i trochę tańszy.

A teraz mam do Pana osobiste pytanie, skoro sąsiad twierdzi, że w zeszłym roku zieleń to w ogóle tragedia, to się pytam gdzie są nawozy i środki, które my lokatorzy opłaciliśmy?! Zostały zakupione i schowane, czy może w ogóle nie były zakupione, a faktura wystawiona?



Witam,

w takim razie proszę chodzić na zebrania, na których takie kwestie są poruszane (kwestia wyboru firmy), gdzie były przedstawiane różne inne oferty, jednak trzeba się zainteresować w odpowiednim czasie.

2. ja osobiście (zresztą wiele osób również) nie byłem zadowolony z pracy poprzedniej firmy, dlatego została zmieniona (nie jednym moim głosem tylko głosami WIĘKSZOŚCI)

3. po dwóch latach współpracy z poprzednią firmą nie dało żadnych owoców w postaci zaufania, kosiłem trawę przed klatką sam, oraz interweniowałem kilka razy w celu poprawy bądź przyspieszenia prac

4. na zebraniu wspólnoty są omawiane roczne koszty wydatków wspólnoty


Ostatnio zmieniony przez budziol dnia Thu May 16, 2013 9:53, liczba edycji: 3
budziol 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lut 01, 2010 12:45
Posty: 79
Skąd: gdańsk-osiedle MM

PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 20:07    Temat postu: Re: Zieleń!!!

mechalik napisał:
A jak jesteśmy przy zieleni to może sąsiad, który mieszka na parterze przejdzie się na parking wyżej i zobaczy pięknie nieskoszoną skarpę?


to może sąsiad przejdzie się i zobaczy skoszoną trawę tam gdzie jest SKOŃCZONE

PS. na ogłoszeniu, które jest na tablicy korkowej jest wyraźnie napisany termin prac odnośnie koszenia.
mechalik 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Maj 06, 2013 21:58
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 20:43    Temat postu: Re: Zieleń!!!

No teraz sąsiad pisze sensowniej. Naskoczenie, że jestem z konkurencji jest trochę bulwersujące, bo to wygląda jakby nikt nie mógł złego słowa powiedzieć.

Po za tym, jeżeli Pan Michael odpisuje na forum, to mógłby się chociaż podpisać. Dostałem odpowiedź i czekam na rezultaty.

Kosił sąsiad na częściach Wspólnych? Teren trochę spory, więc gdzie dokładnie? Raczej nie całość?

Skoro większość była nie zadowolona to czemu wcześniej firma nie została zmieniona?

Wiem, że na zebraniach są omawiane koszty, dlatego zapytałem się co się stało z zakupionymi na nasz koszt środkami do zieleni? Czy może to co stało u nas w wózkarni, było jedynie zakupione?

Edit:
Ale z tego co wiem, to byli Panowie ogrodnicy od rana, więc mogli szybciej zacząć kosić i by się wyrobili z całością. A tak to śmiesznie wygląda. 24 i przy 38 jest skoszone, a u nas wygląda jakby ktoś o tym zapomniał, bo reszta jest zrobiona.
budziol 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lut 01, 2010 12:45
Posty: 79
Skąd: gdańsk-osiedle MM

PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 21:01    Temat postu: Re: Zieleń!!!

mechalik napisał:
No teraz sąsiad pisze sensowniej. Naskoczenie, że jestem z konkurencji jest trochę bulwersujące, bo to wygląda jakby nikt nie mógł złego słowa powiedzieć.

Po za tym, jeżeli Pan Michael odpisuje na forum, to mógłby się chociaż podpisać. Dostałem odpowiedź i czekam na rezultaty.

Kosił sąsiad na częściach Wspólnych? Teren trochę spory, więc gdzie dokładnie? Raczej nie całość?

Skoro większość była nie zadowolona to czemu wcześniej firma nie została zmieniona?

Wiem, że na zebraniach są omawiane koszty, dlatego zapytałem się co się stało z zakupionymi na nasz koszt środkami do zieleni? Czy może to co stało u nas w wózkarni, było jedynie zakupione?

Edit:
Ale z tego co wiem, to byli Panowie ogrodnicy od rana, więc mogli szybciej zacząć kosić i by się wyrobili z całością. A tak to śmiesznie wygląda. 24 i przy 38 jest skoszone, a u nas wygląda jakby ktoś o tym zapomniał, bo reszta jest zrobiona.


odnośnie koszenia na wpólnym to nie muszę sie Panu tłumaczyć - skosiłem i tyle.. a jeżeli ma Pan pytania co się stało ze środkami do zieleni to zapewnie administrator Pan Tomasz Polejowski Panu odpowie.

Teren do koszenia jest duży, więc trochę zajmuje jego koszenie. Ja w pracy również robię etapami a nie wszystko na raz bo się tak nie da. Szybko i tanio nie równa się dobrze.
mechalik 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Maj 06, 2013 21:58
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 22:03    Temat postu: Re: Zieleń!!!

Zauważyłem, że sąsiad wycofał się z podpisu w pierwszym poście.

Nie musi się Pan tłumaczyć z tego gdzie Pan kosił, ale jak coś się twierdzi to warto podać przykłady szczególnie, że to dotyczy nas wszystkich na tej Wspólnocie.
Mówi Pan, że się nie da skończyć koszenia w jeden dzień, a jakoś wcześniej nie było z tym problemu i to chyba na całym osiedlu (nie zauważyłem, aby były u nas braki), wszystko było skoszone jednego dnia. Jak zaplanuje się dobrze prace to można zrobić wiele.

W takim razie skontaktuje się z administratorem i zapytam się gdzie podziały się środki, skoro Wspólnota nie ma o tym pojęcia i twierdzi, że nie zostały zużyte, a pieniądze wydane.
budziol 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lut 01, 2010 12:45
Posty: 79
Skąd: gdańsk-osiedle MM

PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 7:46    Temat postu: Re: Zieleń!!!

mechalik napisał:
Zauważyłem, że sąsiad wycofał się z podpisu w pierwszym poście.

Nie musi się Pan tłumaczyć z tego gdzie Pan kosił, ale jak coś się twierdzi to warto podać przykłady szczególnie, że to dotyczy nas wszystkich na tej Wspólnocie.
Mówi Pan, że się nie da skończyć koszenia w jeden dzień, a jakoś wcześniej nie było z tym problemu i to chyba na całym osiedlu (nie zauważyłem, aby były u nas braki), wszystko było skoszone jednego dnia. Jak zaplanuje się dobrze prace to można zrobić wiele.

W takim razie skontaktuje się z administratorem i zapytam się gdzie podziały się środki, skoro Wspólnota nie ma o tym pojęcia i twierdzi, że nie zostały zużyte, a pieniądze wydane.


1. Tak było skończone jednego dnia bo ta trawa wcześniej po prostu nie rosła.

2. Zarząd ma wiedzę na temat gdzie obecnie znajduje się chemia ogrodowa która została zakupiona, co i jak zostało zużyte dowiedzą się wszyscy na zebraniu wspólnoty

3. Pan tak twierdzi NASZE pieniądze - pieniądze zostały wydane ale nie można powiedzieć NASZE bo nie wszyscy płacą regularnie miesiąc w miesiąc więc można jedynie powiedzieć, że zostały wydane pieniądze tych co płacą

4. Jeżeli Pan ma takie problemy - zapraszam na zebranie wspólnoty - tam jest wszystko omawiane co i jak, jeżeli ma pan obiekcje do pracy zarządu - proponuję na głosowaniu wypowiedzieć się i nie udzielić absolutorium obecnemu (może ktoś jeszcze będzie popierał Pana opinię)

5. Jeżeli Pan nie widzi różnic pomiędzy zielenią sprzed roku, dwóch - trudno - są ludzie którzy widzą takie rzeczy i są zadowoleni
mechalik 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Maj 06, 2013 21:58
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 0:43    Temat postu: Re: Zieleń!!!

Panie Macieju, czy zdecyduje sie Pan na treść swoich postów? Początkowe posty zmieniły treść i może jeszcze zmienią? Czy to jest kompetente zachowanie członka Zarządu Wspólnoty? Jak coś się napisało to trzeba konsekwentnie iść dalej lub dodać wzmiankę o edycji

Zapytałem co z roślinnościa i dostałem odpowiedź. Chociaż Omega mogła się oficjalnie podpisać, skoro juz udziela odpowiedzi publicznie. Temat byłby skończony, gdyby Pan nie posądził mnie o to, ze jestem z poprzedniej firmy, a tak to nawet słowa przepraszam. No chyba, że drugi raz wyedytuje Pan ten post.

Tak z ciekawości napisałem w google "irga przycinanie". Pierwszy wynik i fragment tekstu: " - Irga bardzo dobrze znosi przycinanie, od którego ładnie się zagęszcza. Warto tę cechę wykorzystać, szczególnie jeśli roślina zajmuje zbyt wiele miejsca w ogrodzie.
- Co kilka lat powinno się odmłodzić krzew, tnąc wiosną pędy na wysokości ok. 20cm. wzmocni to roślinę, która jeszcze w tym samym roku zacznie nam się rozrastać."
Czy z tej strony była brana odpowiedź Omegi? http://www.krzewy.net.pl/opis-72.html

Żeby nie było, to ja do Omegi nic nie mam. Ale mam prawo wyrazić zdanie i zadawać pytania. Zobaczymy na jesień, czy zieleń faktycznie się coś zmieniła na lepsze, bo o kwestii rozrastania półtora miesiaca po zimie nie bede się wypowiadać.

Nie chce mi się dalej ciągnąć tematu, bo to nie ma sensu. Na przyszłość niech się Pan dokładnie zastanowi zanim coś napisze i daje konkretne opowiedzi na konkretne pytania.
budziol 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lut 01, 2010 12:45
Posty: 79
Skąd: gdańsk-osiedle MM

PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 18:13    Temat postu: Re: Zieleń!!!

mechalik napisał:
Panie Macieju, czy zdecyduje sie Pan na treść swoich postów? Początkowe posty zmieniły treść i może jeszcze zmienią? Czy to jest kompetente zachowanie członka Zarządu Wspólnoty? Jak coś się napisało to trzeba konsekwentnie iść dalej lub dodać wzmiankę o edycji

Zapytałem co z roślinnościa i dostałem odpowiedź. Chociaż Omega mogła się oficjalnie podpisać, skoro juz udziela odpowiedzi publicznie. Temat byłby skończony, gdyby Pan nie posądził mnie o to, ze jestem z poprzedniej firmy, a tak to nawet słowa przepraszam. No chyba, że drugi raz wyedytuje Pan ten post.

Tak z ciekawości napisałem w google "irga przycinanie". Pierwszy wynik i fragment tekstu: " - Irga bardzo dobrze znosi przycinanie, od którego ładnie się zagęszcza. Warto tę cechę wykorzystać, szczególnie jeśli roślina zajmuje zbyt wiele miejsca w ogrodzie.
- Co kilka lat powinno się odmłodzić krzew, tnąc wiosną pędy na wysokości ok. 20cm. wzmocni to roślinę, która jeszcze w tym samym roku zacznie nam się rozrastać."
Czy z tej strony była brana odpowiedź Omegi? http://www.krzewy.net.pl/opis-72.html

Żeby nie było, to ja do Omegi nic nie mam. Ale mam prawo wyrazić zdanie i zadawać pytania. Zobaczymy na jesień, czy zieleń faktycznie się coś zmieniła na lepsze, bo o kwestii rozrastania półtora miesiaca po zimie nie bede się wypowiadać.

Nie chce mi się dalej ciągnąć tematu, bo to nie ma sensu. Na przyszłość niech się Pan dokładnie zastanowi zanim coś napisze i daje konkretne opowiedzi na konkretne pytania.


Nie będę przepraszał dopóki się Pan nie przedstawi - nie przeprasza się nie wiadomo kogo.

Tak wyedytowałem posty na prośbę poprzedniej firmy sprzątającej. Faktycznie napisałem trochę anty reklamę i właścicielka mnie poprosiła abym trochę zjechał z tonu.

W przyszłości się zastanowię podwójnie - ma Pan moje słowo.

Temat uważam za zamknięty.

PS. czy aby napewno nic Pan nie ma do OMEGI?:

"Dziś wracając z pracy zauważyłem coś paskudnego na skarpie! Paskudnie przycięte rośliny! Ja się pytam, co to ma być?! Stara roślinność ładnie wszystko zarastała, a teraz zostały same kikuty. Kto wpadł na ten jakże genialny pomysł? Nowa firma, niby prowadzona przez bardzo zachwalanego ogrodnika, a Pan ogrodnik przyciął krzewy prawie do granic możliwości. Może je całkiem wywalimy, bo na co one komu? Ciekawe co na to pozostali mieszkańcy z Zarządem i Administratorem? Może ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego tą roślinność tak wykosili, bo się na tym nie znam? Był jakiś większy cel tego, czy chłop oderwany od pola tak sobie wymyślił i tak ma być?"

Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama